У Новомиргороді завчасно готують до зими об'єкти благоустрою
14 листопада 2018

Підрозділ з благоустрою міської ради завершує цикл заходів та робіт з підготовки міської інфраструктури до зимового сезону.

У зв'язку із загрозою наступу снігового циклону обабіч  найбільш складних ділянок автошляхів вже заготовлено резерви піщано-соляної суміші.

Останні покоси газонів та прибирання опалого листя – центральний парк міста, площа  якого збільшилась вдвічі після цьогорічної реконструкції, потребує вдвічі більше уваги. До останнього теплого дня тут здійснювались поливи та догляд за зеленими насадженнями.

Продовжується інспекція території міста на предмет виявлення фактів порушень Правил благоустрою, неналежного утримання прилеглих земельних ділянок, складування без дозволу будівельних матеріалів, та інших. Під час перевірки інспектор з благоустрою міської ради  І.І.Приз надає громадянам консультації з правових питань.