У Новомиргороді запрацювала сімейна піцерія - заклад європейського зразка
5 листопада 2018

В рамках програми міського голови Ігоря Забажана «Зробимо разом Новомиргород європейським містом», біля центральної площі, поруч з супермаркетом АТБ розпочав роботу новий  заклад громадського харчування. Це - сімейна піцерія відомої мережі ˮ Patti pizza ˮ. Кафе такого формату у місті відкривається вперше, адже зазвичай ˮ Patty pizza ˮ  працює в обласних центрах.

Заклад має доступну цінову політику.  Тут смачно і демократично, затишно та цікаво.  А концепція закладу передбача євиключно сімейний напрямок, відсутність важких алкогольних напоїв та категоричну заборону паління.
         Неменш сумлінно поставились і до підбору персоналу. На співбесіду, протягом двох місяців з’явилися більше 80 претендентів, з яких за цей період було відібрано лише 10. Та й  ті лише після стажування  отримали  змогу працювати. Усі працівники – місцеві  мешканці, що отримали нові робочі місця.

Меню піцерії, а це більше десятка видів піци, до двох десятків напоїв, вафлі, салати, бюргери, здатне задовольнити будь - який смак.

Щодо смаків. Відвідаєте у Новомиргороді сімейну піцерію  ˮ Patti pizza ˮ та дізнайтесь про ваш тип особистості.

Відомий американський психолог і експерт з мови тіла Патті Вуд провела дослідження, за результатами якого розділила людей на чотири типи особистості залежно від того, яким чином вони їдять піцу.

Пропонуємо ознайомитися з її висновками.

1. Згортаєте свій шматочок – тоді ви Driver ("Ведучий"). Ви не витрачаєте часу на те, щоб насолоджуватися піцою, а просто хочете розправитися з нею якомога швидше. У житті ви прагнете брати на себе відповідальність і бути найкращим.

2. Спершу їсте хрустку скоринку по краях –Influencer ("Той, хто чинить вплив"). Ви не боїтеся відрізнятися від інших, хочете бути законодавцем нових тенденцій і не проти привертати увагу своїми унікальними діями.

3. Користуєтеся ножем і виделкою – Supporter("Той, хто надає підтримку"). Ви цінуєте звичну обстановку і неспішний, розслаблений темп життя.

4. Відкушуєте по шматочку, починаючи з середини –Careful Corrector ("Ретельний коректор"). Імовірно, ви перфекціоніст, який використовує випробувані й перевірені методи. Ви не проти експериментів зновими смаками, але в глибині душі вже знаєте, який з них найкращий, і в основному вибираєте саме його.

За словами Вуд, зазвичай у людях поєднуються всі чотири типи особистості, проте якийсь один виходить на перший план.