Нове місце дозвілля для новомиргородських дітлахів
23 жовтня 2018

Ще один розважально – ігровий дитячий  майданчик встановлено у Новомиргороді.

Цього разу, увідповідь на прохання батьків дітей, що мешкають у віддаленому від центру містамасиві ˮ Софіївський ˮ, поблизу колишньої адмінбудівлі КСП ім..Чкалова.

Віднині місцеві дітлахи зможуть проводити своєдозвілля у активних іграх на свіжому повітрі. Адже саме для такого видувідпочинку підібрано комплекс обладнання. Усі витрати профінансовано за рахунок  коштів міського бюджету.

На виконання міської програми ˮ Зробиморазом Новомиргород європейським містом ˮ щороку реалізовується декількаподібних проектів, як для житлових масивів міста, так і для вихованцівдошкільного навчально – виховного комплексу ˮ Калинонька ˮ.

ˮ Міська раданаправляє свої зусилля на те, щоб дітки всебічно розвивалися, тому встановленнядитячих майданчиків – у пріоритеті ˮ, - коментує подію міський голова ІгорЗабажан на своїй сторінці у Facebook.