Міський голова вітав ветеранів Новомиргорода
28 вересня 2018

Другий місяць осені починається з особливої дати, адже 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це також і День ветерана.

28 вересня, у сесійній залі Новомиргородської міської ради теплі і щирі вітання від міського голови Ігоря Забажана отримували представники міської ради ветеранів.

За словами Ігоря Забажана, це одна з найактивніших громадських організацій міста, що своєю публічною діяльністю  позитивно впливає на  роботу міської влади та допомагає їй вирішувати нагальні проблеми громади. А цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. Це і привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

Після офіційної частини, з нагородженням грамотами та подяками, ветерани із задоволенням прослухали концертну програму у виконанні своїх  колег по організації – учасників відомого хорового колективу ˮ Гуляйполе ˮ , а також солістів міського Будинку культури.

Україна, як повноправний член ООН, підтримала ініціативу міжнародного співтовариства і з 1991 щорічно відзначає цей день. Рішення про відзначення в Україні Міжнародного дня громадян похилого віку та створення належних умов соціального захисту пенсіонерів, інвалідів, одиноких непрацездатних громадян затверджено урядовою постановою від 26 вересня 1997 року № 1066 «Про щорічне відзначення Міжнародного дня громадян похилого віку».

Відповідно до Указу Президента України від 24 вересня 2004 року № 1135/2004            1 жовтня Україна відзначає  День ветерана.