Двадцять п'ята сесія Новомиргородської міської ради відбулась 6 вересня 2018 року
6 вересня 2018

До включення до порядку денного, після попереднього розгляду постійними комісіями ради, були погоджені такі питання:

- Про внесення змін до рішення Новомиргородської міської ради від          22 грудня 2017 року № 825 " Про міський бюджет на 2018 рік;

- Про  виконання міського бюджету за І квартал  2018 року;

- Про  виконання міського бюджету за І півріччя  2018 року;

-Про затвердження розпоряджень Новомиргородського міського    голови прийнятих в міжсесійний період;

- Про затвердження рішень виконавчого комітету Новомиргородської міської ради;

-Про звільнення від батьківської плати;

-Про розроблення детального плану території;

-Про  визнання рішення № 922 двадцять другої сесії Новомиргородської міської ради 5 скликання від 11 вересня 2008 року «Про надання згоди на передачу з комунальної власності територіальної громади сіл Лікареве, Бирзулове та міста Новомиргорода підвального приміщення по  вулиці. Кірова, 35 таким що втратило чинність;

- Про затвердження протоколу постійно діючої комісії Новомиргородської міської ради з питань бюджету, фінансів,цін, побутового та торгівельного обслуговування, господарської діяльності;

- Про визначення об’єктів та видів суспільно-корисних робіт для примусового стягнення заборгованості зі сплати аліментів на території Новомиргородської  ради;

- Земельні питання;

-  Різне.

На початку, вітання від колег та квіти від міського голови, отримали депутати, які відсвяткували свої дні народження у міжсесійний період.

Переважна більшість питань належала до планових тому їх розгляд не потребував тривалого обговорення та дебатів.

Більш прикладно міські депутати підійшли до вирішення питання щодо розроблення детального плану території, де планується  розміщення сонячної електростанції. З цього приводу на ряд запитань народних обранців відповів запрошений представник потенційного інвестора.

Злісні неплатники аліментів відтепер зможуть відпрацювати на об'єктах інфраструктури міста та завдяки заробленим коштам погасити заборгованість перед дітьми – визначено такі об'єкти та перелік видів робіт.

Залишено у власності громади підвальне приміщення багатоповерхівки по вулиці Андрія Гурічева, 35 – сесія скасувала раніш затверджене рішення про його відчуження.

Бюджетні звіти за перше півріччя та перший квартал цього року, затвердження розпоряджень міського голови та рішень виконкому, звільнення від батьківської плати та земельні питання по приватизації присадибних ділянок проголосовані більшістю присутніх. Такі питання заздалегідь готуються апаратом виконавчого комітету та детально розглядаються на засіданнях постійних  комісій.

Сесія завершилась виконанням Державного Гімну України.