У Новомиргороді відкриється кав'ярня – заклад сімейного відпочинку та європейської спрямованості
29 серпня 2018

Ще у своїй передвиборчій програмі Ігор Забажан передбачив створення в місті дитячої або сімейної кав'ярні.

Роботу над проектом було розпочато майже рік потому - пошук інвестора, виготовлення всієї необхідної дозвільної документації. Не всі були раді побачити у Новомиргороді сучасний  заклад громадського харчування європейської спрямованості. Скарги та перевірки відповідних органів гальмували процес.

Проте вже незабаром ( на початку вересня) жителі міста зможуть затишно, по сімейному, провести своє дозвілля у прекрасній кав'ярні.

Обов'язковою вимогою міської влади  була відсутність спиртовмісних напоїв. Інвестор цю вимогу  буде виконувати. Адже це прописано у відповідних дозвільних документах.
          Формат закладу не передбачає навіть ймовірного варіанту  "дорослих" посиденьок з таких причин, а саме :

1.Графік роботи -  з 9:00 до 21:00.

2.Паління   категорично заборонено.

Склад меню теж цьому запобігатиме. Передбачається піца ( більше 10 різновидів), виготовлена в печі, кальцоне  (десерти на основі свіжовипечених бельгійських вафель, з різною начинкою ( молочний шоколад, заварний крем, сиропи, морозиво та інше), салати. Піца, за бажанням,  буде подаватись порційними шматочками, що зацікавить школярів, які зможуть перекусити під час перерви або після уроків.
       Напої, окрім традиційної кави,   спеціально для дітей: какао, гарячий шоколад, кремове молоко із сиропами, молочні коктейлі з різними фруктовими наповнювачами. Влітку додатково будуть представлені прохолодні коктейлі із льодом та вагове морозиво в асортименті.

Відповідно для батьків, які будуть приходити із дітьми, передбачена можливість скуштувати розливного пива.  Інші різновиди алкоголю  категорично заборонено, як і продаж його неповнолітнім.