У Новомиргороді, вперше за багато років, розпочнеться будівництво багатоповерхівки
29 серпня 2018

Майже два роки тому міський голова Ігор Забажан, за  підтримки депутатського корпусу, ініціював початок пошуку інвестора для втілення цього проекту. Зазначимо, що необхідність відродити у місті будівництво сучасного комфортного житла очільник громади передбачив у своїй програмі розвитку ˮ Зробимо разом Новомиргород європейським містом ˮ.

ˮ Для мене важливо, щоб міська рада нинішнього складу увійшла в історію  як така, що збудувала нові об’єкти. І ми це сьогодні робимо. Це - відбудова центральної площі міста, новий європейський парк, а тепер багатоповерхівка. Попереду ще багато задумів ˮ - стверджує міський голова.

Існуючі багатоповерхівки були побудовані у 80-х роках минулого тисячоліття. З тих пір, ніяких масштабних житлових забудов не здійснювалось. Тому зрозуміло, що цей  проект – значна подія для міста.

Новомиргородська міська рада, разом з інвестором, до моменту початку робіт, працювала майже два роки. З нуля було створено все - починаючи із відділу архітектури, містобудівної ради та всієї необхідної дозвільної документації. Найскладнішим  був пошук інвестора. Його поява доводить - місто з депресивного має всі шанси перетворитись у місто   з  перспективою.

Обрано прекрасне місце для будівництва – центр, екологічно сприятлива зона – поруч парк, магазини, медична установа, садочки й школи. Жодної проблеми з доступом до комунікацій.
           Проект передбачає чотири поверхи та мансарду (квартири на горішньому поверсі будуть двоповерховими).                                              Починаючи з другого поверху, квартири матимуть тераси.
            Наразі отримано дозволи та технічні умови від ВАТ «Кіровоградоблегерго», управління газового господарства, КП «Новомиргородські муніципальні інженерні мережі» щодо підключення до їхніх мереж.

Тож будинок буде газифікований, водопостачання та каналізація – централізовані. Пердбачено сучасний підхід щодо енергоефективності – буде інстальовано  сонячні батареї, які забезпечать певний рівень автономності та утеплення згідно сучасних вимог ДБН.
          Покращене планування – кухні  не менше 12 квадратних метрів, а кімнати – не менше 17 квадратів.
 Квартири будуть здаватися у чистовому варіанті, власникам залишиться наклеїти шпалери.
         У будинку, обов'язково, буде створене об‘єднання співвласників, яке візьме на себе турботи по утриманню будівлі.

На стадії забудови запланована вартість квадратного метра – 9500 гривень. Тобто квартира на 42 квадратних метра обійдеться в доларовому еквіваленті у 14 тисяч доларів.

У компанії – забудовника діє програма лояльності до клієнтів – на стадії забудови можна придбати квартиру в розстрочку. Перший внесок – 25% від вартості житла. Решту коштів слід буде виплатити протягом 2 років по узгодженому графіку,  без відсотків
          Наразі,  компанія  готова як укладати договори з власниками майбутнього житла, так і набирати працівників на будівництво.

Звертатися з усіх питань можна безпосередньо до керівника, за телефоном (063)7692510.