У Новомиргороді проводитимуть хлорування водогону
6 серпня 2018

Адміністрація комунального підприємства "Новомиргородські муніципальні інженерні мережі"  повідомляє, що 8 серпня  2018 року, з метою забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя населення буде проводитись планова дезінфекція міських вуличних, будинкових та магістральних водопровідних мереж з підвищеним вмістом хлору.

Прохання  до керівників підприємств, установ та організацій, споживачів питної води  провести промивку та дезінфекцію внутрішньобудинкових систем, мереж, приладів та накопичувальних ємностей води.

При проведенні промивки внутрішніх мереж абоненти повинні забезпечити випуск води в міську каналізаційну мережу до зникнення запаху хлору.

Під час проведення промивки категорично забороняється вживати воду. Тому, для питних потреб необхідно зробити запас води заздалегідь.

Адміністрація підприємства просить абонентів з розумінням поставитись до тимчасових незручностей.