У Новомиргороді "казково" відсвяткували День міста гірників !
16 липня 2018

Це     неймовірно, але генеральному спонсору свята ТОВ ВКФ "Велта" та міському голові Ігорю Забажану вдалося організувати повний аншлаг на  усіх локаціях цьогорічного свята. Уся центральна частина Новомиргорода, з міським парком включно, була задіяна для різноманітних заходів та розваг.

Фактично це вже не формат звичайного Дня міста – це грандіозний фестиваль  усіх хто любить і будує новий європейський Новомиргород, фестиваль, що скликає новомиргородців та друзів міста з усіх куточків нашої Батьківщини і не тільки.

Черговий етап робіт з реконструкції центрального парку, який мав завдання створити капітальну основу для якісного догляду за зеленими насадженнями завершено. У автоматичному режимі працює система поливу. Нічне освітлення, ще більше смарагдового газону та прохолода зволоженого повітря, різноманітні куточки з новими парковими композиціями та вінтажними скульптурами – черговий подарунок містянам від соціально відповідального бізнесу до Дня міста гірників.

Кінотеатр під відкритим небом, аніматори для найменших новомиргородців, пілатес і ZUMBA на свіжому повітрі, атракціони, ятки з різноманітними стравами, тут же приготованими, змагання з стрітболу – всїх розваг неможливо перерахувати.

Тут і виступи службових собак та фахівців Центру оперативно – тактичної підготовки – безпосередньо на центральній площі та   конкурс дитячих візків, номінації : "Новонароджений новомиргородець", "Новостворена подружня пара", "Найуспішніша молода людина міста " – де нагороджували усіх найкращих найкращими призами.

Новомиргородці до свого свята залучили навіть всесвітні соціальні інтернет мережі – Facebook та Instagram. Саме там проходили  онлайн голосування переможці яких отримали від компанії "Велта" сертифікати на турпоїздки поУкраїні та Європі.

На центральній сцені після виступу місцевих колективів художньої самодіяльності розпочався концерт запрошених зірок.

Магічний синтез experimental pop  та етно – мотивів,   стрімко набираючого популярності українського гурту KAZKA, та футуристичний  ритм поп – фанку не менш загадкового KADNAY, підсилені якісними сценічними ефектами, захопили глядачів своєю енергетикою та змусили рухатись і драйвувати наповну.

Ініціативу перехопив театр вогню "Сварожичі", що своїм вогняним гопаком та фінальним феєрверком передав естафету нічній дискотеці.

Глибоко за північ, під більш ніж півторагодинний джем - сейшен дуету DJ Melon  & Валерій Лісун, з вигуками "Слава Україні!", новомиргородці завершили цей марафон.

Прикладно, що на центральній сцені, окрім слів щирих вітань від керівництва соціально відповідальних компаній ( А.Бродський, В.Крикотненко, М.Свистунов, В.Снісаренко та інш.)  та голови обласної (О.Чорноіваненко) і міської ради  (І.Забажан) новомиргородці почули і конкретні плани майбутніх проектів, що покликані відродити славу Новомиргорода – міста гірників.