Новомиргородські стрітболісти покращували майстерність на виїзді
11 липня 2018

7-8 липня, в парковій зоні готельно-ресторанного комплексу «Апельсин» міста Черкас, відбувся другий приватний фестиваль вуличної їжі «Сок».

Це проект, який направлений масово популяризувати в Черкасах європейську культуру споживання та приготування вуличної їжі.

До участі в заході запросили представників місцевих ресторанів, кафе, закладів харчування, підприємств та магазинів. Для черкащан це місце перетворилося у куточок розваг та відпочинку, де була організована сцена, дитяча та спортивна зони, фуршет та фотолокації. У всіх зонах проходили майстер-класи, дегустації та розіграші від спонсорів фестивалю.

На запрошення Валерія Лісуна, за підтримки міського голови Ігоря Забажана фестиваль відвідали наші юні спортивні  таланти - прихильники стрітболу. В рамках фестивалю, в спортивній зоні новомиргородські спортсмени мали можливість покращити свою майстерність у протистоянні з командами з різних куточків Черкаської області та України.