У Новомиргороді, наступного року, місцеві податки залишаться на рівні нинішнього
3 липня 2018

Таке рішення, з пропозиції міського голови, прийняли депутати міської ради на черговій двадцять четвертій сесії. Засідання, за необхідного кворуму, відбулося 3 липня 2018року.

У традиційному виступі на початку міський голова Ігор Забажан привітав депутатів, які відзначали свій  день народження у міжсесійний період, повідомив присутніх про терміни проведення та хід організації місцевих свят – Івана Купала, Дня міста гірників, Мото – рок –фесту  " Сила нації ".

Також депутати затвердили рішення виконавчого комітету та розпорядження міського голови прийняті у міжсесійний період, погодили замовлення на виготовлення  детальних планів забудови території, внесли зміни до бюджету міста що стосуються фінансування заходів з благоустрою та внеску міської ради для забезпечення роботи районного трудового архіву.

Затверджено міську програму заходів з підтримки діяльності Служби безпеки України по забезпеченню кіберзахисту інформаційних комунікацій.

Встановили пільги з батьківської плати за харчування дітей у дошкільному закладі для сімей з незахищених категорій.

Після розгляду земельних питань сесія завершилась виконанням Державного Гімну України.