Підрозділ з благоустрою впорядковував зелений сквер у житловому масиві "Хутір"
2 липня 2018

Доброропорядні громадяни, що мешкають у житловому масиві Хутір, стурбовані занедбаним станом  невеликого зеленого скверу ( відомого як «Роща»).  Незважаючи на те, що тут зовсім недавно прибиралось ( в тому числі і самими мешканцями), у стислий проміжок часу невігласи умудрились знову перетворити цю затишну територію на смітник.

Міський голова Ігор Забажан відреагував на звернення -          декілька днів робітники благоустрою вичищали та впорядковували сквер, збирали сміття та викошували бур'яни. Та збитки не обмежились непередбаченими витратами робочого часу та коштами міського бюджету.

Вандали пошкодили конструкції ігрового майданчика,  секції огорожі, деталі дитячих гірок. Аналогічна ситуація спостерігається і на місці відпочинку біля Висі, що розташоване у цьому ж масиві.     Там зламані лавки, роздягальня, пошкоджено місток.

Не додає позитиву і те що деякі громадяни  продовжують використовувати територію загального користування  для утримання домашньої птиці, складування будівельних матеріалів, то що.

Виявленими  порушниками   найближчим часом буде опікуватись інспектор з благоустрою.

Міська рада закликає добропорядних громадян спільними зусиллями протистояти  проявам вандалізму та виявляти тих, хто наносить збитки майну громади.