Шановні новомиргородці!
27 червня 2018

28 червня 1996 року увійшло в новітню історію нашої держави, як день прийняття нової Конституції суверенної України, що втілила досягнення вітчизняної і світової науки та практики конституційного будівництва, прагнення багатьох поколінь борців за незалежність.
          Але конституційні норми, які б вони не були передовими і демократичними, самі по собі не змінять життя на краще. Тільки об'єднавши зусилля  – влада, бізнес і громада здатні кардинально змінити обличчя нашого міста, створити нові робочі місця, підвищити комфорт  проживання до сучасного європейського рівня.

Тож нехай це свято додає нам сил та впевненості для реалізації запланованих проектів,  на благо нашої держави та рідного Новомиргорода.

Бажаю Вам здоров'я, щастя, миру і достатку!

З повагою

Новомиргородський міський голова                                                    І.Забажан