Новомиргород готується зустрічати другий Мото – Рок – Фест "Сила нації "
27 червня 2018

Місцевою Швейцарією називають новомиргородці мальовничу територію площею 9 гектарів на березі річки Турія (Гептурка). Зарегульоване плесо ставка теж вражає своєю кілометровою шириною . Береги – кручі та надзвичайно цікава за ландшафтом лісопаркова зона потенційно приваблива у плані рекреаційного туризму. Міський голова помітив це і вже шукає інвесторів, щоб створити на цьому місці сучасну туристичну зону, що може стати популярною далеко за межами району.

Саме тут, на кшталт козацького зимівника, стають табором численні шанувальники мото - туризму та рок музики. Намети, страви з вогню, шалений драйв рок концертів та неймовірні пейзажі у відблисках величезних вогнищ.

Романтика первісного єднання людини з природою надихає та дарує неймовірні почуття закоханим і не тільки.

Фестиваль лише почав розвивати свою концепцію, але вже наразі у нього є своя  щира душа, своє бачення розвитку і перспективи.

Є навіть три ключові цінності, на яких, як на трьох китах стоїть Мото – Рок - Фест  “ СИЛА НАЦІЇ ” – це СИЛА, СІМ'Я, СПІЛКУВАННЯ.

Історичне:

2018  рік. Фестиваль триватиме три дні. Організатори очікують в рази більшу кількість учасників. Географія охоплення  виходить за межі України, так як  вже заявились байкери з інших сусідніх держав. Визначається коло можливих спонсорів , з числа відомих українських торгівельних марок, рекламних компаній, тощо. Як і у минулому році неоцінену організаційну підтримку надає засновник мережі фітнес – клубів «МІАМІ GYM» Валерій Лісун. Міський голова Ігор Забажан переконаний у  позитивному впливі такого заходу на промоцію міста, його інвестиційну привабливість.

2017 рік. Рік народження першого новомиргородського фестивалю Мото – Рок – Фест. Заходи тривали добу. Під час фестивалю учасникам довелось мужньо витримати примхи погоди, що змінювалась погодинно. Та попри все, зігріті нічним багаттям “лицарі залізних коней” слухали рок гурти, спілкувались та розважались на лоні природи. Фестиваль широко висвітлюється у місцевій пресі та інтернет мережах. Відгуки позитивні, первісні краєвиди та безкоштовний в'їзд для багатьох в дивину. Це  вважається значною перевагою. Більше 50  прибулих  байкерів, десяток новомиргородських піонерів цієї справи та великий інтерес простих громадян міста надихає організаторів на подальший розвиток концепції.

2016 рік. Міський голова Ігор Забажан за підтримки соціально відповідального бізнесу кардинально змінює підхід міської влади до проведення культурно масових заходів.

Значну увагу приділяється розвитку молодіжних та масових видів спорту. Переломним моментом стає проведення у рамках Дня міста фестивалю «Сила нації», підчас якого новомиргородська молодь не тільки побачила переваги здорового способу життя, а й долучилась до змагань. У Новомиргороді вперше почали створюватись  команди з стрітболу та крос фіту.  Мережа фітнес кубів «МІАМІ GYM» екстраполює свою політику на молодіжне середовище міста. Успіх та популярність у молоді Новомиргорода сучасних європейських  практик спортивного та масового дозвілля надихають міського голову та Валерія Лісуна на наступний крок – заснування фестивального заходу, що матиме амбіцію вийти на всеукраїнський рівень.