НАШІ ЮНІ БАСКЕТБОЛІСТИ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ “СИЛА НАЦІЇ – 2018 ”
18 червня 2018

16 червня 2018 року, у Черкасах пройшов спортивно – розважальний фестиваль "Сила нації - 2018"  - етап чемпіонату України з вуличного баскетболу (стрітбол) 3Х3.

Він передбачав конкурси трьохочкових кидків, слемданків, а також змагання з кросфіт – ігор. Стоянка ТЦ “ Депот”, яку перетворили  на спортивний майданчик з необхідним спорядженням, стала імпровізованим рингом для баксетбольних “ гладіаторів”.

За сприяння Новомиргородського міського голови Ігора Забажана та організаційній підтримці  власника мережі фітнес-клубів MIAMI GYM Валерія Лісуна, команди з міста Новомиргорода  поліпшували свою майстерність у двобої з найкращими стрітболістами України.

Окрім спортивного дозвілля наші юні спортсмени мали можливість гарно відпочити на березі Дніпра та ознайомитись з чудовими краєвидами Черкас.

Популяризація здорового способу життя та залучення нашої молоді до сучасних видів масового спорту – кросфіту, стрітболу  є ключовим пунктом у молодіжній політиці міської ради. Започаткована міським головою співпраця з мережею фітнес – клубів  “ MIAMI GYM ”, окрім проведення фестивалів вуличних культур у рамках міських свят, передбачає також організацію регулярних поїздок наших команд на аналогічні змагання.

Ця співпраця плідно розвивається і цим літом Новомиргород вдруге прийматиме гостей з усіх куточків країни та навіть близького зарубіжжя на  міському фестивалі байкерської культури - Моторокфесті.

З початку знайомства новомиргородської молоді з  сучасними видами молодіжного масового спорту у місті сформувались колективи юних спортсменів, які достойно показують себе та популяризують Новомиргород на теренах нашої країни.

А загалом - Всеукраїнський спортивний фестиваль «Сила нації» - це чудова можливість об’єднати народ України в єдину дружну націю, де на спортивному майданчику люди розуміють один одного і розвивають дружні стосунки та єдність.

Міська влада висловлює подяку організатору фестивалю "Сила нації" Валерію Лісуну за запрошення новомиргородських команд прийняти участь  турнірі та особистий внесок у розвиток молодіжного масового спорту нашої громади.