Новомиргородські аматори підкорюють "Ретрофест"
11 червня 2018

З 8 по 10 червня 2018р. у місті Кам"янець-Подільський відбувся ІІІ Міжнародний фестиваль стилю "Ретрофест".  9 червня  відбулось офіційне відкриття фестивалю - перерізання стрічки і розбиття ретро тарілки.

Аматорський хореографічний колектив "DANCE LOVERS" Новомиргородського міського будинку культури,  який   завдяки  своєму   блискучому  дебютному  виступу, що   підкорив місцевого вибагливого  глядача  в минулому році,  був запрошений головним режисером Наталею Мідіновою і організатором фестивалю Оленою Дикою та удостоєний честі взяти участь в урочистому відкритті фестивалю.   Пісня про Кам'янець-Подільський під яку танцювали учаники колективу  виконана Людмилою Третяк та Оленою Бєловою.

Колектив «DANCE LOVERS» нагородили та подякували за участь, наголосивши що знову дівчата стали окрасою фестивалю.

Крім того у Кам'янці-Подільському під час Ретрофесту провели ралі ретро автомобілів "Від фортеці до фортеці". Учасники мали проїхати найрізноманітнішими дорогами 53 кілометри.

Участь новмиргородських аматорів у Міжнародному фестивалі стало можливим за підтримки міського голови І.В.Забажана.