Відбулась двадцять третя сесія Новомиргородської міської ради
18 травня 2018

18 травня у актовому залі міської ради депутати провели засідання чергової сесії.

На початку міський голова Ігор Забажан привітав з днем народження депутатів  Лилу В.І. та Немировського А.Б., повідомив присутніх про те, як йдуть справи з реалізацією раніш затверджених планів розвитку – у будівництві ліній освітлення, реконструкції парку, ремонту дорожнього господарства.

Серед планових питань порядку денного, які після детального опрацювання в комісіях не потребували багато часу на розгляд  - затвердження рішень виконавчого комітету та розпоряджень міського голови прийнятих у міжсесійний період, внесення змін до бюджету та погодження технічної документації по земельним ділянкам, що надаються у власність громадян.

Міський голова запропонував депутатам докладно висловити свої позиції при розгляді конфліктної ситуації пов'язаної з  діяльністю городнього кооперативу “ Струмочок ” . За результатами обговорення  вирішено ще раз  перевірити  викладені у заявах скаржників факти тимчасовою комісією ради.

Після розгляду земельних питань сесія завершилась виконанням Державного Гімну України.