Масові заходи з нагоди 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у Новомиргороді пройшли у зміненому форматі.
10 травня 2018

Як повідомляв напередодні міський голова Ігор Забажан, цього року було вирішено відмовитись від вечірньої програми, яка раніш проводилась 9 травня на центральній площі міста.

Відтак заходи розпочалися з урочистого покладання квітів до стели Мати Батьківщина. У церемонії традиційно узяли участь представники влади, вихованці навчальних закладів міста та  громадськість.

Після урочистої частини та  виступів офіційних осіб,  міський голова запросив присутніх на центральну площу міста. Там новомиргородці прослухали виступи колективів міського Будинку культури, позмагались у виконанні легендарних пісень часів Другої світової та посмакували “солдатською ” кашею. Номери від клубу сучасного бального танцю  “ Тріумф Данс ”  полонили увагу глядачів. Як і робота  головного фонтану міста, що  теж став одним з місць дозвілля для новомиргородців  цього дня.

У День пам'яті та примирення - 8 травня, у північній частині Новомиргорода  відбувся мітинг - реквієм, міський голова завітав  з подарунками до ветеранів, поклав вінки до могил воїнів у селах Лікареве та Бирзулове.

Разом з усім українським народом новомиргородці переосмислюють значення цієї  найтрагічнішої сторінки  у нашій історії, але свято бережуть та передають молодшому поколінню вічну пам'ять про Героїв, що ціною власного життя  подарували нам майбутнє.