У Новомиргороді, за участі міського голови, відбулись заходи присвячені Дню пам'яті та примирення
8 травня 2018

8 травня, у Златопільському парку,  біля пам’ятника загиблим  воїнам, традиційно зібрались громадяни міста та молодь. Мітинг – реквієм відкривав міський голова Ігор Забажан.

Він звернувся  до присутніх  з промовою, у якій, зокрема зазначив:

“ За роки війни Україна втратила мільйони  своїх синів і дочок. Вічна слава усім, хто поліг смертю хоробрих на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, у гітлерівських катівнях і таборах смерті, пішов із життя від ран, хвороб, голоду і негараздів.

Низькій уклін від усіх нас тим, хто віддав власне життя за щасливе майбутнє своїх нащадків.

Кожного дня, розбудовуючи наше рідне місто, ми повинні це пам'ятати та усвідомлювати свій громадянський борг перед старшим поколінням ”.

По завершенню офіційної частини  патріотичні вірші  декламували вихованці ДНВК “ Калинонька ” , учні міських шкіл.

Колективи міського будинку культури “ Гуляйполе ” та “ Акорд ” виконали ряд пісенних творів  зі свого репертуару на тему трагічних подій періоду Другої світової війни.

Цього ж дня міський голова  відвідав тих ветеранів, що проживають на території міської ради та вручив їм продуктові набори.

У селах міської ради Лікарево та Бирзулове Ігор Валерійович разом зі службовцями виконкому поклав вінки до  підніжжя пам'ятних знаків на могилах загиблих воїнів.