Ігор Забажан закликав новомиргородців спільно з міською радою навести лад у рідному Новомиргороді
21 квітня 2018

На порі – весняне прибирання нашого рідного міста.  Колектив міської ради  вже організовано навів лад   на території біля адміністративного приміщення. На усій території ради працюють працівники підрозділу з благоустрою та задіяна уся наявна техніка.

Звертаюсь до Вас, шановні новомиргородці,  з пропозицією приєднатися до проведення традиційних весняних заходів з благоустрою.

Керівникам підприємств, організацій та установ усіх форм власності, разом зі своїми  трудовими колективами необхідно подбати про відповідний санітарний стан  закріплених територій.

Підприємцям - впорядкувати ділянки біля своїх магазинів, офісів,
 підприємств.

Особливе прохання до жителів приватного сектору і багатоповерхових будинків  -  від Вашого сумління та відповідальності залежить чистота на прибудинкових територіях.

Міська рада впорядковує місця  загального користування,  зони масового відпочинку, в'їзди і виїзди з міста. Найближчим часом розгорнуться роботи у центральному парку та стартує ремонт міських шляхів. У плані підготовки до втілення запланованих проектів міська рада разом з  партнерами зробили все, щоб у цьому році наші успіхи стали  черговим відчутним кроком на шляху до спільної мрії.

Наша мета залишається незмінною –   нове європейське обличчя і світле майбутнє для Новомиргорода.

У цьому  я  всебічно спиратимусь  на Вашу підтримку і допомогу.

З повагою,

Новомиргородський міський голова                                     І.В.Забажан