Троянди на центральній площі Новомиргорода успішно перезимували та вже розпускають листя
19 квітня 2018

Міська рада повідомляє про хід щорічного весняного прибирання територій та вулиць. Задіяна уся наявна комунальна техніка та працівники підрозділу з благоустрою. Роботи проводяться по всьому місту.

Висаджені  у рамках реконструкції центральної  площі квіти вже почали розпускатись. Троянди успішно перезимували. Грунт на клумбах  оброблено від бур'янів та  розпушено.

Автогрейдер продовжує роботу. Сплановано покриття вулиці Поповкіна, де здійснювалось підсипання щебеневим матеріалом. На черзі вулиці Салганна та вулиці  житлового масиву “ Софіївка ”.

Шаровидні клени по вулиці Андрія Гурічева розчищаються від старих гілок та тих, що перешкоджають руху пішохідною доріжкою.

Грунт, що був нанесений транспортом на асфальто – бетонне покриття вулиці Соборності підчищено. Наразі триває його вивезення.