Підрозділ з благоустрою впорядковує Златопільське кладовище
13 квітня 2018

Міська рада повідомляє про хід щорічного весняного прибирання.

Крім територій загального користування, за рахунок міського бюджету здійснюється і утримання міських кладовищ. Так на кожному з них передбачена посада наглядача, що здійснює протягом року контроль за похованнями та проводить догляд за територією кладовища.

Під час підготовки до поминальних днів накопичується значна кількість відходів. Тому у цей період робота наглядачів підсилюється працівниками підрозділу з благоустрою.

На одному з найбільших кладовищ Новомиргорода – Златопільському робітники вивозять відходи, підкошують травостій та обрізають сухе гілля на зелених насадженнях.

Новомиргородці активно готуються до поминальних днів та прикрашають могили рідних квітами. Традиційно у цьому процесі використовується пісок, який заздалегідь завозиться міською радою.

Протягом найближчого часу підрозділ з благоустрою прибиратиме інші міські кладовища.