У Новомиргороді починається другий етап кардинальної реконструкції центрального парку
11 квітня 2018

Міський голова Ігор Забажан та його перший заступник  Владислав Поляков провели узгодження проектної документації по реконструкції центрального парку. Другий етап створення парку європейського зразка міська влада разом з ТОВ ВКФ “ Велта ”  планують завершити у цьому році.

У результаті до вісімдесяти відсотків колишньої занедбаної території  отримають нову   інфраструктуру з усіма необхідними елементами паркового мистецтва та ландшафтного дизайну.

Зустріч з фахівцями  проходила на  місці майбутніх робіт, що вже незабаром стартують.

Інна Слюсаренко, автор проекту, ознайомила міського голову з концепцією дизайну, що матиме відмінності проти минулорічної. Так, зокрема, при створенні зеленої композиції  буде використано більше дерев, що вже ростуть на території. А значний обсяг фінансування потребуватиме улаштування системи автоматичного  поливу, без якої повноцінний догляд за зеленими насадженнями неможливий. Для цього  використають одну з міських свердловин, що не задіяна у мережі питного водопостачання.

Тим часом частина парку, що вже оновлена, підтверджує слова дизайнерів про те, що парк буде дійсно живим.Там над першоцвітами гудуть бджоли та господарюють новомиргородські білки.