Двадцять друга сесія Новомиргородської міської ради відбулась 6 квітня 2018 року
6 квітня 2018

У традиційному виступі перед початком сесії міський голова Ігор Забажан повідомив присутніх депутатів про початок робіт над головними проектами цього року. 

Серед них два пріоритетних. Це продовження реконструкції центрального міського парку успівпраці з ТОВ ВКФ “ Велта ” та іншими бізнес структурами, що уклали угоду з міською радою про соціальне партнерство. Другий – ремонт міських вулиць та автошляхів.

Цього року, завдяки плідному лобіюванню інтересів громади на рівні області керівництвом компанії “Велта “ та міським головою, на ремонт вулиці Соборності ( з включенням ділянокпо вулицям Євгена Присяжного та Андрія Гурічева ) виділяється рекордна сума у 9 млн. гривень. Проте, за словами міського голови, до отримання результату необхідно пройти складний шлях з бюрократичних процедур щодо узгодження проекту та  забезпечити контроль за ефективним освоєнням коштів. Адже замовником робіт виступатиме Департамент інфраструктури Кіровоградської обласної державної адміністрації. Він же і буде оголошувати конкурси на підрядників. 

Рішення щодо визначення замовника по ремонту центрального автошляху міста сесія прийняла одноголосно.

Також депутати затвердили рішення виконавчого комітету та розпорядження міського голови прийняті у міжсесійний період, погодили списання основних засобів міською радою.

Після розгляду земельних питань сесія завершилась виконанням Державного Гімну України.

keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down