У Новомиргороді починається щорічне генеральне прибирання
6 квітня 2018

Підрозділ з благоустрою міської ради вже працює на вулицях міста – зачищається узбіччя центральної вулиці від нанесеного бруду.

Міський голова дав доручення провести перевірку санітарного стану утримання прилеглих територій усіма власниками та користувачами земельних ділянок, домоволодінь, господарюючими суб'єктами.

Наразі інспектором з благоустрою вже складено та доведено до порушників близько двох десятків приписів. Найчастіше предметом порушення є забур'яненість прилеглих ділянок та несанкціоноване складування будівельних матеріалів.

Після обходу центральних вулиць комісія продовжить роботу на другорядних.

Звертаємось до усіх громадян Новомиргорода з проханням виконати вимоги Правил благоустрою та спільно з міською владою у стислі строки впорядкувати наше рідне місто.