У Новомиргороді бізнес та влада планують подальшу реалізацію спільних проектів
5 квітня 2018

Новомиргородський міський голова Ігор Забажан підвів підсумки минулого року та окреслив плани на наступний.

Як і оголошувалось у місцевих ЗМІ, у відповідності до вимог законодавства, 4 квітня   у залі засідань  міської ради    відбувся  щорічний звіт  міського голови Ігоря Забажана  та презентація програми розвитку міста на 2018 рік.

Звіт   пройшов за участі депутатського корпусу міської ради, посадовців апарату виконавчого комітету, керівників комунальних установ та представників громади.

Взяти участь у зустрічі міського голови з громадою та широкому обговоренні питань розвитку території запрошувались усі бажаючі.

У своїй доповіді очільник громади зупинився на основних показниках бюджетного процесу, висвітлив  досягнення минулого року, визначив шляхи більш ефективного використання  коштів та заходи, що покликанні скоротити витрати бюджету на утримання комунальних установ.

Одним з таких, що дасть біля 300 тисяч гривень економії  на рік, стане будівництво котельні на альтернативному паливі для корпусу №1 ДНВК “ Калинонька ”.

Міський голова вважає подальше поглиблення співпраці міської ради з соціально відповідальними бізнесом ключовим фактором більш динамічного розвитку території.

Так наступного року ТОВ ВКФ “ Велта ”, компанія, яка  завдяки своїм добровільним внескам щороку майже вдвічі збільшує бюджет розвитку Новомиргорода, продовжить разом з міською радою фінансувати реконструкцію центрального парку.

Система вуличного освітлення, завдяки вже виготовленому проекту на 12 кілометрів ліній, матиме чіткий план модернізації.

У 2018 році, згідно авторської програми міського голови “ Зробимо разом Новомиргород європейським містом ”, продовжаться роботи по будівництву тротуарів та  дитячих майданчиків.

З обласного бюджету на центральну вулицю міста для проведення ремонту покриття планується  залучити близько 9 мільйонів гривень. Таку суму місто може отримати вперше завдяки плідному лобіюванню інтересів громади на  рівні області міським головою та керівництвом компанії   “ Велта ”.

Влітку, у мальовничій лісопарковій зоні колишнього зоотехнікуму, планується провести другий зліт байкерів з усієї України та ближнього зарубіжжя. Фестиваль, організований за підтримки громадського діяча, шоумена Валерія Лісуна, буде тривати три доби. Заплановані різноманітні види відпочинку та дозвілля на відкритому повітрі, виступи рок - гуртів на професійній сцені.

Більш детально з планом розвитку території Новомиргородської міської ради у 2018 році та звітом про вже виконану роботу у 2017 році   можна ознайомитись на сайті міської ради.