Народний аматорський театр “Златопілля ” побував на заходах присвячених Міжнародному дню театру
22 березня 2018

19 березня 2018 року  у відділі обласного краєзнавчого музею – меморіальному  музеї М.Л.Кропивницького відбувся захід з циклу “ Зустрічі у театральній вітальні ” присвячений Міжнародному дню театру.

Гостями дому корифея стали учасники Народного аматорського театру  “Златопілля” Новомиргородського міського Будинку культури, режисер – Олена Покладюк, які завітали на зустріч з юними театралами – учнями 9-ого класу Кіровоградського обласного навчально – виховного комплексу (гімназія – інтернат – школа мистецтв).

Про історію колективу “ Златопілля ”, що бере початок з 1996 року та у 2016 році отримав звання Народного, розповіла директор Будинку культури Людмила Третяк. Самодіяльні митці показали одноактівку “ І таке буває…” Олени Тутової, що закликає у помічники гумор і радить не втрачати оптимізму за будь – яких обставин.

Глядачів радували актори: Ганна Рисич ( Ганна), Людмила Гаврилюк ( Марія), Любов Галайда ( Люба), Павло Кондратенко (Микола), Наталія Скиданова (Наталка), Людмила Третяк ( Олена ).

Всеціле захоплення самодіяльних акторів драматургічним матеріалом, відчуття настрою своїх героїв, щирість, що струменіла на адресу глядацької аудиторії, не могли не відбитись на загальному позитивному враженні від гри колективу і кожного виконавця окремо.

Вистава стала справжнім дарунком юним і дорослим глядачам, які того дня зібрались у театральній вітальні меморіального музею Марка Кропивницького.

Завідувач відділом обласного краєзнавчого музею – меморіальним музеєм М.Л.Кропивницького         Микола Галицький.