Аматорський театр з Новомиргорода “Златопілля ” запросили на відкриття “ Театральної весни Кіровоградщини ”
15 березня 2018

У Новоукраїнському палаці культури 14 березня  відбулося відкриття обласного огляду – конкурсу аматорських театральних колективів “ Театральна весна Кіровоградщини ”.

Колектив “ Златопілля ” , що носить звання народного, запропонував на розсуд журі та глядачів одноактну виставу Олени Тутової  “ І таке буває…”.

Членами журі відзначено високий рівень акторської майстерності новомиргородців та оригінальне режисерське рішення.

Поїздку організовано за підтримки міського голови Ігора Забажана.

***

Започаткований управлінням культури обласної державної адміністрації та обласним Центром народної творчості, огляд-конкурс став визначним культурно-мистецьким явищем, яскравим святом популяризації театрального аматорства.

До складу журі огляду-конкурсу входять провідні актори академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М.Л.Кропивницького та фахівці обласного Центру народної творчості. Очолює журі головний режисер театру Євген Курман.

Виступи аматорських театральних колективів проходитимуть на базі провідних клубних закладів Кіровоградщини.

Шанувальники театрального мистецтва матимуть змогу переглянути кращі постановки народних аматорських колективів.

Переможці огляду-конкурсу нагороджуються дипломами департаменту культури, туризму та культурної спадщини обласної державної адміністрації.