Автогрейдер підрозділу з благоустрою міської ради розчищає вулицю Горького
1 березня 2018

Триває боротьба за міські дороги. Станом на 15 годину у Новомиргороді  знову спостерігається посилення снігового шторму.

Відновлений, за допомоги ТОВ ВКФ “ Велта ”, із непридатного стану автогрейдер значно посилив технічні можливості підрозділу з благоустрою.

Наразі він у черговому режимі працює на вулиці Горького.

“ Ми  докладаємо усіх зусиль, щоб наявними ресурсами забезпечити сталу діяльність у місті на мінімально можливому рівні. Рух головними вулицями не паралізований. Їх пропускна спроможність підтримується у задовільному стані. Але ми просимо всіх власників приватних транспортних засобів утриматися від поїздок та не залишати авто на узбіччях, щоб не ускладнювати роботу комунальників з розчищення снігу ” – повідомив міський голова Ігор Забажан після чергової перевірки стану доріг.

Як стало відомо з регіональних медіа ресурсів, у Кропивницькому оголошено третій червоний рівень загрози, що означає небезпеку зупинення транспорту по всіх вулицях. А з 2 березня закриють усі школи та дитсадки обласного центру, орієнтовно до понеділка.

У Новомиргороді сьогодні було  призупинено підвезення учнів до навчальних закладів з міркувань безпеки дітей. ДНВК “Калинонька” працював в звичайному режимі. Проте відвідуваність закладу значно знизилась, багато дітей батьки залишили вдома.