У Новомиргороді продовжується боротьба з негодою. У переметах загрузає навіть снігоприбиральна техніка.
1 березня 2018

Міський голова постійно контролює процес очищення вулиць Новомиргорода від наслідків снігового шторму. Техніці доводиться працювати безперервно, незважаючи на те  що опади різної інтенсивності тривають  з самого ранку. Станом на 11 годину їх інтенсивність знизилась, однак синоптики прогнозують продовження негоди, з невеликими перервами ще протягом двох діб.

Інколи до снігового полону потрапляють і снігоприбиральні технічні засоби. Їх доводиться витягувати з переметів, які вже місцями досягають майже половини людського зросту. У результаті сильного поривчастого вітру товщина снігового покриву змінюється, а на щойно прочищених ділянках можуть знову утворюватись перемети.

Задля безпеки дітей шкільні автобуси вирішено не випускати на маршрути.

У таких умовах важливо в першу чергу забезпечити проїзд автотранспорту головними вулицями, дати можливість курсувати маршрутному  таксі та приватним перевізникам.

При перших “ вікнах ” у випадінні опадів комунальна техніка переходитиме на другорядні вулиці.