Через ускладнення погодних умов 28 лютого на вулиці міста знову виведено снігоприбиральну техніку
28 лютого 2018

Висота  переметів подекуди досягає півметра. Проте, цього разу, через сильний вітер сніговий покрив утворився  нерівномірним.

Знову працює вісім одиниць спецтехніки. Три одиниці  автотракторного парку  міської ради  - грейдер та два трактори з бульдозерними лопатами, по  одній одиниці  від  ПП Лихожон, ТОВ “ Агрофірма ім. Чкалова ”, ПСП “ Бирзулове ” та дві одиниці техніки належать КП “ Новомиргородські муніципальні інженерні мережі ”.

У першу чергу звільняються  шляхи для курсування маршрутних таксі, тротуари біля навчальних закладів та бюджетних установ. На вузьких ділянках пішохідних алей застосовується мотоблок з оператором.

Міський голова тримає на контролі хід робіт.

Незважаючи на  те, що наразі над містом ясне небо, вже з 1 березня по області сильний сніг, вночі місцями дуже сильний. Сильні хуртовини, снігові замети, вітер 15-20 м/с" ( за повідомленням  прес-служби   УДСНС в області).

Синоптики пояснюють це проходженням нового циклону з Адріатичного моря. Температура залишатиметься достатньо низькою – у межах 10 – 15 градусів морозу.

Новомиргород почне зустрічати новий напад стихії у орієнтовно у другій половині дня 28 лютого. Опади різної інтенсивності можуть продовжуватись протягом трьох діб.

Міська рада закликає громадян, за відсутності гострої необхідності не виїжджати за межі міста, до закінчення негоди, орієнтовно до 4 – 5 березня.