Депутати Новомиргорода засідали у оновленій сесійній залі
27 лютого 2018

Двадцять перша сесія Новомиргородської міської ради відбулась 27 лютого.

Перше засідання у  сесійній залі, де якісно, із збереженням історичного декору, завершились ремонтні роботи, проходило за звичним розпорядком.

Перед початком сесії міський голова Ігор Забажан озвучив перелік основних планів, над втіленням яких  вже незабаром розпочне працювати та привітав з днем народження депутатів.

Попередньо опрацьовані у комісіях питання не потребували для затвердження значного регламентного часу.

Народні обранці розглянули ряд бюджетних питань, заслухали звіт про роботу місцевого відділення поліції.

Громадянам з незахищених категорій населення погодили пільги з оплати харчування їх дітей, що відвідують ДНВК “Калиноньку”.

Затверджено рішення виконавчого комітету та розпорядження міського голови прийняті у міжсесійний період.

Одноголосно сесією надано згоду на об'єднання у територіальну громаду з центром у Новомиргороді та делегування до складу робочої групи представників міської ради. Відтак, тепер слово за громадами, яких запрошено увійти до складу Новомиргородської ОТГ.

Після розробки детальних планів території, передбачених законодавством, інвестор зможе побудувати модульні котельні на альтернативних джерелах енергії для опалення першого корпусу  ДНВК            “ Калинонька” та будівель Управління соціального захисту населення і Дитячої школи мистецтв. Це питання також отримало схвалення більшістю голосів.

Після розгляду земельних питань сесія завершилась виконанням Державного Гімну України.