Новомиргород вшановує воїнів - інтернаціоналістів
15 лютого 2018

Близько 120 тисяч українців воювали протягом конфлікту в Афганістані. 3360 не повернулись додому, в тому числі і до Новомиргородщини. А ще були Ліван, Ангола, джунглі Ліберії та Сьєрра – Леоне, Балкани та іракська пустеля.

Двадцять дев'ять років тому,  15 лютого 1989 року останній солдат обмеженого контингенту перетнув афгансько-узбецький кордон біля містечка Термез. Відтоді ця дата увійшла в новітню історію як День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів, День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

У  Новомиргороді, з цієї нагоди,  відбувся мітинг.

Делегація Новомиргородської міської ради, начолі з міським головою Ігорем Забажаном, поклала квіти до меморіального комплексу воїнам - афганцям,  разом із присутніми  вшанувала пам'ять загиблих хвилиною мовчання. Біля каплиці святому Архангелу Михаїлу пройшло православне церковне богослужіння. Міський голова у офіційній частині церемонії звернувся до присутніх.

Шановні воїни - інтернаціоналісти!

Від імені всієї Новомиргородської громади, депутатського корпусу зичу вам міцного здоров’я, добра і злагоди вашим родинам, достатку і довголіття.

Аби жахіття війни, нарешті назавжди залишились в історії та  більше ніколи не поверталися у наше життя.

З повагою,

Міський голова                                                                    І.Забажан