У Златополі катакомби знову нагадали про себе – загрожують майну громадян
2 лютого 2018

Відлига останніх днів та опади ймовірно стали  причиною нового провалу грунту  у північній частині Новомиргорода. Ситуацію ускладнює те, що він утворився у безпосередній близькості від житлового будинку  № 229/14 по вулиці Соборності.

На звернення власників квартир про допомогу негайно відреагував міський голова .

Працівники благоустрою вже працюють на місці події. Планується найближчим часом розпочати засипати провалля підручними матеріалами.

Аналогічні провали, що час від часу виникають у колишньому Златополі ( тепер північна частина Новомиргорода) місцеві мешканці називають – “катакомби”. Версії їх  походження озвучують краєзнавці, проте однозначної відповіді на це питання немає. Златопольці говорять про цілу мережу підземних пустот заввишки до двох та шириною до шести метрів, що розташована на значній частині забудови.