У останній день січня виконавчий комітет змінював комунальні тарифи
31 січня 2018

Члени виконавчого комітету та міський голова ознайомились з інформацією  директора КП НМІМ Романа Шевченка щодо чергового зростання складових тарифів на комунальні послуги підприємства. 

Підвищення мінімальної заробітної плати з початку 2018 року є чи не найвагомішим аргументом на користь необхідності коригування тарифів. Законодавством, до речі, забороняється встановлення тарифів на комунальні послуги нижче межі збитковості. Не кращу динаміку за період з моменту останнього коригування показали і ціни на енергоносії. Вони також зростають. Відтак виконавчий комітет обмежився мінімальними змінами, з огляду на соціальну значимість питання. 

Внесено зміни і щодо плати за послуги ринку для підприємців та громадян що здійснюють торгівлю.

У зв'язку з закінченням строків договору, на період до оголошення конкурсу, перевізникам Кошовому С.П. та Донченку В.В. надано право здійснювати перевезення на підставі тимчасового дозволу. 

Дозвіл, але вже на розміщення зовнішньої реклами, отримало ТОВ "ДАНУНЦ". Внесено зміни до складу адміністративної комісії, визначено перелік об'єктів на яких засуджені особи та правопорушники відбуватимуть громадські роботи на підвідомчій міській раді території.

Крім цього було надано громадянам матеріальну допомогу на лікування. За поданням  начальника відділу з питань реєстрації апарату виконавчого комітету Бардіна В.М. розглянуто протоколи про порушення паспортного режиму.


keyboard_arrow_upkeyboard_arrow_down