“Гуляйполе” отримав незвичайний подарунок від міського голови
30 січня 2018

Патріархи новомиргородської аматорської сцени – колектив міського будинку культури  “ Гуляйполе ” та його незмінний керівник   – Снісаренко Валентин Іванович 26 січня приймали вітання у актовому залі міської ради.

Гуляйпільці, що постійно відзначають визначні дати своєї творчості звітними концертами, цього разу були вражені хвилею побажань та щирими словами захоплення. Ще б пак ! Адже  виповнилось цілих п'ятнадцять років, як Валентин Іванович створив колектив та повів його до пісенного Олімпу.

Неможливо порахувати кількість виступів за цей час - на великих і малих сценах, у залах і на фоні мальовничої української природи, на різноманітних конкурсах і концертах, влітку і взимку, всюди.

Та де б не співали наші ветерани, вони завжди запалювали публіку своїм ентузіазмом, натхненням та неприхованою щирою любов'ю до української пісні. А майстерність колективу підтверджується неймовірною кількістю грамот, дипломів та нагород.

Та подарунок від міського голови, цілком можливо займе особливе місце у галереї “ Гуляйполя ”.

Ігор Валерійович, від імені всієї громади,  з нагоди ювілею та за  вагомий внесок  у  розвиток  самодіяльного   вокального мистецтва, багаторічну творчу  діяльність, популяризацію української  національної культури  та рідного Новомиргорода, вручив колективу новий інструмент  -  баян.

Виробництва відомої з 1872 року німецької фірми Barcarole, модель Professional. Баян має 5 рядів (83 кнопки) на  голосах та 6 рядів (120 кнопок) на басах. 11  та 3 регістра відповідно дозволяють виконувати класичні твори у оригіналі, що не завжди можливо на баянах без регістрів.

В чому ж незвичайність подарунку, окрім ексклюзивності та німецької якості ?

Як і повинно бути у такий день, міський голова фактично здійснив давню мрію Валентина Івановича, який хотів би акомпанувати колективам міського будинку культури саме на цьому інструментові.

Тож нехай звучить “ Гуляйполе ”, відтепер краще і проникливіше, ще багато, багато років!