У Новомиргороді відбувся мітинг з нагоди Дня Соборності
22 січня 2018

22 січня 2018 року новомиргородці  зібрались біля пам'ятника Т.Г.Шевченку, щоб вчергове віддати шану  події минулого, яка, попри майже столітню історію, не втратила своєї  значущості та актуальності.

Це 22 січня 1919 року - день ухвали Акту Злуки Української Народної Республіки і Західно - Української Народної Республіки.

День, що навічно вкарбувався до  історії України величним національним святом.

Біля Великого Кобзаря лунали патріотичні промови представників виконавчої та міської влади, відбулось покладання вінків.

Молодь Новомиргорода – учні загальноосвітніх закладів завершили мітинг традиційним фотографуванням на фоні пам'ятника.

Новомиргородська міська рада, міський голова Ігор Забажан приєднуються до привітань на адресу всього українського народу! Єдність і свобода робить нас гідними нащадками наших батьків! Будемо з трепетом зберігати цей безцінний скарб! Хай береже нас усіх Господь і слава Йому за цю прекрасну країну - Україну!