У НОВОМИРГОРОДІ ГІДНО ЗУСТРІЛИ НІЧНИЙ НАПАД СНІГОВОГО ШТОРМУ
19 січня 2018

Напередодні негоди, з метою оперативного реагування,за дорученням міського голови організовано цілодобове чергування першого заступника та підрозділу з благоустрою міської ради

З третьої години ночі 19 січня на вулиці Новомиргорода вийшло вісім одиниць снігоприбиральної техніки.

З них  три одиниці  автотракторного парку  міської ради  - грейдер та два трактори з бульдозерними лопатами, по  одній одиниці  від  ПП Лихожон, ТОВ “ Агрофірма ім.Чкалова ”, ПСП “ Бирзулове ” та дві одиниці техніки належать КП “ Новомиргородські муніципальні інженерні мережі ”.

Незважаючи на загальну протяжність у 253 кілометри (вулиць, провулків, тупиків) повністю прочистити усю мережу міста планується всього за три доби. За цей час буде використано близько двох тон дизельного пального.

Станом на 11 годину 19 січня головні шляхи, в'їзди та виїзди з міста, використовуються у звичайному режимі, техніка поступово переходить до  розчищення другорядних вулиць.

Здійснюється підсипка протиожеледними матеріалами підйомів та проблемних ділянок. Працівниками благоустрою упорядковуються вузькі тротуари та пішохідні частини мостів.