За будь - якої погоди та часу доби підрозділ з благоустрою міської ради виконує свої завдання
10 січня 2018

Такі можливості забезпечуються завдяки посиленому технічному оснащенню та дисциплінованості, гідній оплаті праці робітників.

Режим роботи підрозділу не має усталених норм. Загрозу ожеледиці потрібно ліквідовувати ще до масового виїзду на шляхи автотранспорту. А роботи з утримання вулиць міста, зокрема грейдерування, теж проводяться у стислі строки, при відповідній вологості покриття. Разом з цим, техніка та персонал задіяні при виконанні монтажу ліній освітлення, щоденному прибиранні міста, будівництві тротуарів, ремонті та обслуговуванні дитячих майданчиків, догляді за зеленими насадженнями. Трактори та автомобілі,мотокосарки та мотопили, що інтенсивно використовуються теж потребують дотримання строків технічного обслуговування та ремонту.

Злагодженість та оперативне керівництво підрозділом дозволяє суміщати задавалось неможливі виробничі процеси.

Тому відпочивають працівники підрозділу зовсім не у встановлені законом вихідні, а відпустки відбувають у періоди міжсезоння.

На фото : ліквідація ожеледі під час нетривалої грудневої негоди, грейдерування вулиці Поповкіна, монтаж нічного освітлення у дворі багатоповерхівки по вулиці Соборності, 94.