З новим, 2018 роком - Новомиргороде!
2 січня 2018

На вщерть заповненній центральній площі  З1  грудня 2017 року  зібралась неймовірна кількість  новомиргородців.

Їх вітав міський голова Ігор Забажан, колективи та солісти міського будинку культури, Театр вогню “ Сварожичі ”.

З вогненно – піротехнічним шоу новомиргородці вже знайомі.    Та у цьогорічному виступі приборкувачів вогненної стихії багато чого нового.

Розширений склад театру нещодавно поповнився професійним  хореографом. Відтак, окремі постановки, такі як "Чикаго", "Венеціанський карнавал", історії любові, піратські, українські та абстрактні номери, можна впевнено назвати театралізованим дійством.

Новомиргород став одним з перших серед міст, де у програмі виступу було поєднано номери та фінальний святковий феєрверк.

Сама назва колективу походить від слов’янського бога Сварог, що означає бога вогню. Сварожич – це небесний божественний вогонь Сварога, за допомогою якого людина могла відкрити свою божественну природу, дану їй від народження.

Знову ажіотаж викликала святкова лотарея, у якій  серед топ – виграшів були мікрохвильова піч, планшет, смарт-годинник. Не обійшлося без дива, якому стали свідками декілька новомиргородців. Громадянин, придбавши один квиток, повідомив друзям що прийшов за чайником. Диво в тому, що черговий виграш співпав з номером його квитка. А призом виявився саме електрочайник.

Формат заходу передбачав завершення його о 22 годині, і хоча настрій багатьох учасників дискотеки такого завершення не передбачав, організатори оголосили останню мелодію 2017 року.

Новомиргородській громаді є чим пишатись. У 2017 році було багато зроблено, для того щоб мешканці впевнились – у міста є майбутнє, є перспектива досягнення європейського рівня благоустрою і проживання.

Міська рада, міський голова, соціально відповідальні партнери міської влади мають твердий намір втілити усі побажання громади та продовжити успішну роботу вже  у 2018 році.

З новим, 2018 - тим роком, Новомиргороде! Нових успіхів і досягнень Вам, дорогі новомиргородці!