У Новомиргороді тривають передноворічні гуляння – більше тисячі дітлахів отримають пакунки від міського голови та соціально відповідального бізнесу
27 грудня 2017

27 грудня, у районному будинку культури відбувся Новорічний бал для наймолодших школярів, організований за сприяння міського голови Ігора Забажана.

За участі, вже улюбленців міської малечі - артистів Кіровоградського академічного театру ляльок, що презентували виставу  “ Пригоди у крижаному королівстві ”.  Особисте вітання від міського голови і солодощі – обов'язковий пункт програми.

Колектив театру відомий за межами області своїм професіоналізмом та майстерністю виконавців.

Колоритні костюми ляльок - велетнів, декорації, музичний супровід, бульбашки, дим та активне спілкування з глядачами – все працює на завдання максимально задовольнити запити малят. Цьогорічні емоції перевершили очікування організаторів – їх неможливо описати, потрібно це побачити.

Як повідомлялось раніш, 26 грудня, для учнів 3 - 4 класів костюмовану музичну виставу “Попелюшка ”   показав колектив міського будинку культури. У дошкільному навчальному комплексі пройшли традиційні ранки.

Для дітей працівників комунальних закладів і установ, що перебувають у віданні міської ради, було закуплено святкові пакунки.

Вже традиційно, завдяки співпраці ТОВ ВКФ “Велта”, ПСП “Бирзулове” та міського голови Ігора Забажана, солодощами  забезпечуються усі учасники заходів.

Загалом, більше тисячі дітей взяли участь у передноворічних гуляннях на території Новомиргородської міської ради та отримали солодкий подарунок.

А новомиргородців міський голова запрошує на центральну площу зустріти Новий рік увечері 31 грудня.

За лічені години до настання  Нового року Рудого собаки  містян очікує феєричне піротехнічне шоу Театру Вогню “Сварожичі” з Черкас, традиційна святкова дискотека та лотарея з цінними призами.

Ще вища, проти минулорічної, головна ялинка та нові елементи ілюмінації та підсвітки площі, символізують прагнення громади досягнути ще більших успіхів у розбудові Новомиргорода наступного року.