Новорічними пакунками та казкою про Попелюшку вітав міський голова Ігор Забажан учнів молодших класів шкіл Новомиргорода
26 грудня 2017

26 грудня відбувся перший з великих передноворічних  масових заходів організованих міською радою для дітей Новомиргорода.

У концертному залі РБК колектив міського будинку культури представив, як і анонсувалось, подарунок від міського голови учням молодщих класів загальноосвітніх закладів.

Музично танцювальна інтерпретація  відомої казки Шарля Перро             “ Попелюшка” зібрала разом  аматорів театрального мистецтва, танцювальні номери від професійних місцевих хореографів, вокальні партії у виконанні солістів МБК та клубів району.

На одному подиху подивившись виставу глядачі залишились задоволеними. Адже у кінці програми міський голова, після теплих слів привітань з новорічними святами, пригостив усіх присутніх школярів солодкими пакунками.