Найважливіша сесія міської ради – Новомиргород має бюджет
20 грудня 2017

20 грудня розпочалася двадцята сесія Новомиргородської міської ради сьомого скликання. Проте,  незважаючи на плідну і результативну роботу депутатського корпусу, засідання вирішено продовжити 22 грудня.

Міський голова запропонував оголосити перерву у зв'язку з необхідністю  коригувань видатків 2017 року на основі тільки - но отриманих рекомендацій районного фінвідділу. Це потрібно для вчасної виплати педагогам дошкільного комплексу “ Калинонька” передбачених законом щорічних грошових допомог.

А на засіданні 20 грудня найголовніше питання  порядку денного –  “ Про міський бюджет 2018 року ” було прийнято більшістю голосів присутніх депутатів. Відтак місто має  фінансовий план розвитку у наступному році.

Також депутати затвердили ряд міських програм, списали застарілі матеріальні цінності у ДНВК “ Калинонька ”, затвердили рішення виконавчого комітету та розпорядження міського голови, прийняті у міжсесійний період, встановили батьківську плату за харчування дітей у дошкільному закладі. Перед початком сесії міський голова Ігор Забажан традиційно вітав депутатів з днем народження.

22 грудня,  після внесення змін до бюджету 2017 року та розгляду земельних питань, сесію буде завершено.