У “Калиноньці ” дошкільнят пригощав Святий Миколай
19 грудня 2017

Є гарне свято в Україні  -  День Святого  Миколая. Цього свята чекають і діти, й дорослі в надії на диво - здійснення мрій та бажань, які є в кожного з нас.

У  Новомиргородський ДНВК (ясла – садок) «Калинонька» Святий Миколай приніс  незабутні  Новорічні свята для дошкільнят.

Малята поринули в  казковий світ, з задоволенням водили хороводи, співали пісні, гралися з казковими  персонажами, в ролі яких виступили  педагоги  та батьки дітей.

В кінці  свята на малят  чекали  подарунки, які підготувала міська рада на чолі з міським головою – Забажаном Ігорем Валерійовичем.

Колектив дошкільного закладу відчуває постійну увагу та турботу  з боку міської влади про дітей – майбутнє нашої країни.

За підтримки соціально відповідального бізнесу  - ТОВ ВКФ “Велта”, ПСП “Бирзулове” та бюджету міста    кожен вихованець    дошкільного комплексу   “ Калинонька ” отримав святковий пакунок.