14 грудня, у Новомиргороді відзначали “ День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС ”
14 грудня 2017

Делегація Новомиргородської міської ради взяла участь у заходах, що проходили у залі засідань райдержадміністрації та поклала вінок до підніжжя пам'ятного знаку.

Аварія, що сталася в квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф в історії людства.
           14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. Це, по суті, була перша серйозна та важлива перемога над зловісним атомом, який вирвався з-під контролю людини після квітневого вибуху.
         За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і, нерідко, небезпечних технологій.

Незмінним залишається лише одне – найглибша повага  до людей,  які закрили собою світ від атомного лиха.