У Новомиргороді забудовникам та інвесторам допомагає містобудівна рада
13 грудня 2017

За інформацією архітектора міста Р.М.Сікач, у приміщенні міської ради,  13 грудня  2017 року відбулося чергове – трете засідання   містобудівної ради, яка була утворена за рішенням виконавчого комітету Новомиргородської  міської ради № 91 від 31 березня 2017 року.

Під керівництвом першого заступника міського голови Полякова В.О. було розглянуто питання погодження  проекту Детального плану території по вулиці Перемоги, 28 міста Новомиргород Новомиргородського району Кіровоградськоїобласті.

Замовником проекту Детального плану території виступив виконком Новомиргородської міської ради. Реалізація проекту здійснюється забудовником – ТОВ «Агрофірма «Селянський дім».

Узв'язку зі змінами законодавства, що передають на місцевий рівень більше містобудівних повноважень,  міський голова Ігор Забажан доручив створити відповідні структури у складі виконкому. Введено посаду  архітектора міста та створено містобудівну раду. На посаду архітектора призначено висококваліфікованого спеціаліста з тривалим стажем роботи – Раїсу  Михайлівну Сікач.

Новостворена містобудівна рада є дорадчим органом для професійного колегіального розгляду й обговорення містобудівних, архітектурних та інженерних рішень містобудівної та проектної документації.

Відтепер забудовники та інвестори  мають можливість отримати  рекомендації з питань планування, забудови території та будівництва об’єктів житлового, громадського  та іншого призначення, звернувшись до містобудівної ради з відповідною проектною документацією.

Результати  розгляду проектів містобудівною радою враховуються під час подальшого доопрацювання та затвердження таких проектів.