Новомиргородська майбутня еліта світового спорту потребує уваги і допомоги від влади
13 грудня 2017

Успіхи наших юних спортсменів, що тренуються під керівництвом Василя Андрійовича Русецького, у секції греко – римської боротьби, заслуговують на те, щоб про них знала громада міста.

Адже протягом  тривалої тренерської діяльності Василь Андрійович виховав багато здорових духом і тілом юнаків, які продемонстрували і демонструють видатні результати.

Так, випускник Новомиргородської школи - інтернату  для дітей з вадами слуху – Повітчан Олександр - двократний призер (срібний та бронзовий) чемпіонату світу та бронзовий призер чемпіонату Європи серед юніорів. У 2017 році на Сурдлімпіаді (Дефлімпіада) що проходила в Турції виборов 7 місце у ваговій категорії до 66 кілограмів.

Потьомкін Вячеслав готується до чемпіонату світу серед кадетів, а Юкша Дмитро в Одесі – до чемпіонату світу серед юніорів.

Генадій Троян – член дефзбірної України, не зміг, на жаль виступити на Дефлімпіаді через травму.

Учні Василя Андрійовича, неодноразово ставали переможцями та призерами офіційних національних чемпіонатів та міжнародних змагань – чемпіонатів Європи та світу.

Грандіозний успіх наших дефлімпійців, яким гордилась вся Україна, створюється  такими тренерами, як Василь Русецький.

На превеликий жаль, здобувається він інколи на чистому ентузіазмі та у боротьбі з матеріальними труднощами.

Новомиргородська майбутня єліта світового спорту тренується у непристосованому приміщенні, а відсутність професійного борцівського килиму не дозволяє задовольнити усіх бажаючих залучитись до занять боротьбою. Серед них – діти від 5 до 15 років, в тому числі учні загальноосвітніх шкіл міста. Близько 15 борців, що займаються на 18 квадратних метрах.

Новий борцівський килим коштує 100 000 гривень. Але кошти для придбання обласним відділенням інваспорту поки що не виділені.

Для тимчасового вирішення проблеми обласна федерація греко – римської боротьби Кіровоградської області, за сприяння заступника начальника відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради Іванова С.П. та ветерана спорту Малишка В.І. надали в оренду нашим спортсменам 18 борцівських матів.

За допомогою у перевезенні комплекту з Кропивницького до Новомиргорода Василь Андрійович звернувся до міської ради.

За дорученням міського голови Ігора Забажана секретар ради Францішко А.А. організував доставку килимів до нашого міста автомобілем, що належить міській раді.

Завдяки цьому умови тренувань дещо поліпшаться.

Але хто знає, скільки ще ймовірних світових чемпіонів з Новомиргорода залишиться поза борцівським залом ?