Зручні тротуари – один з головних чинників формування нового обличчя міста – Ігор Забажан
11 грудня 2017

Міська влада має чітку програму та бачення того, як зробити тротуари зручними для пішоходів, велосипедистів та громадян з обмеженими можливостями. Це – кардинальна реконструкція існуючих доріжок, що будувались ще у радянську добу із застосуванням асфальту. Використання сучасних технологій – мощення плиткою з міцного автоклавного бетону дозволить створювати ідеально рівні поверхні. А у разі необхідності проведення земляних робіт, розібрати та знову повернути назад бруківку, без втрати якості. Значно стійкіше таке покриття і до деформацій внаслідок  “замерзання – розмерзання”.

Праобраз того, як чудово виглядатимуть і якими зручними можуть бути  тротуари Новомиргорода, вже переконливо вимальовується на вулиці імені Євгенія Присяжного, нашого земляка, воїна що віддав життя за наш спокій і добробут.

У 2017 році було вимощено тротуарною плиткою пішохідну зону непарної сторони цієї вулиці – вона вже використовується мешканцями.

Наразі, новомиргородці можуть стежити за ходом робіт, які розгортаються  вже на парній стороні вулиці.