У Новомиргороді відбулись урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування
8 грудня 2017

Здобутки Новомиргородської міської ради були відзначені головою обласної профспілкової організації працівників державних установ Федотовим В.В.. Почесну грамоту отримав міський голова Ігор Валерійович Забажан та спеціалісти апарату виконавчого комітету ради.

Актив органів самоврядування Новомиргородщини, що зібрався у районному будинку культури вітали голова обласної ради О.А.Чорноіваненко, голова Новомиргородської РДА –Сенченко О.О., та голова районної ради Совенко С.М.

У числі номіантів,що отримали відзнаки – голови та посадовці сільських рад району, соціально відповідальні аграрії, завдяки яким були проведені ремонти медичних закладів, усі хто безпосередньою своєю участю утверджували один з найдемократичніших інститутів влади - місцеве самоврядування.

З нагоди свята, за запрошенням О.Чорноіваненка, усіх присутніх  урочистим концертом  вітали  легендарні  “Зоряни” з Кіровоградської обласної філармонії.