Нічне освітлення - важливий атрибут прибудинкових територій сучасного міста
6 грудня 2017

Мати добре освітлений двір – цілком закономірне бажання  мешканців усіх багатоповерхівок Новомиргорода, з 2016 року стало наповнюватись реальним змістом.

Саме цього року, у презентованій міським головою Ігорем Забажаном програмі розвитку території міської ради, вирішення цієї проблеми було чітко розплановано та передбачені орієнтовні обсяги фінансування.

Вже по завершенні  2016 року міська рада записала у свій актив більше двох кілометрів мережі освітлення та    126 змонтованих  сучасних світильників. Не менші обсяги робіт здійснила дільниця обслуговування електрообладнання підрозділу з благоустрою у 2017 році.

І роботи продовжуються, хоча до кіця року вже недалеко, а отже незабаром черговий звіт міської ради на якому громада почує нові результати.

А наразі у дворі багатоповерхівки по вулиці Євгенія Присяжного, 10, встановлено нові світильники.